Posao – slobodna radna mjesta

SLOBODNA RADNA MJESTA – VAPOR Pogorica:

GRAFIČKI DIZAJNER – (1 IZVRŠILAC)

Uslovi:

  • VSS;
  • Obavezno iskustvo u grafičkom dizajnu
  • Odlično poznavanje programa: Photoshop i Adobe Ilustrator;
  • Poznavanje osnova tehnologije štampe i iskustvo u pripremi fajlova za štampu;
  • Prednost je iskustvo u razvoju i praćenju korporativnog vizuelnog identiteta;
  • Engleski jezik- napredni nivo.

Opis posla:

  • Grafički dizajn i pripremu za digitalnu i ofset štampu;
  • Grafički dizajn po zahtjevu klijenata;
  • Mijenjanje postojećih dizajnerskih rješenja klijenata;
  • Sposobnost za samostalni i timski rad.

Nudimo:

  • Adekvatna plata;
  • Stalni radni odnos;
  • Rad u kreativnom timu.

KOMERCIJALISTA – (1 IZVRŠILAC)

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Iskustvo na poslovima komercijale-poslovi prodaje grafickih proizvoda i usluga
  • Poznavanje rada na računaru – Microsoft Office standardni paket kao i Adobe program
  • Engleski jezik- napredni nivo
  • Vozačka dozvola B katergorije
  • Sposobnost za samostalni i timski rad

Opis posla:

  • Dnevna komunikacija sa kupcima po pitanju prodaje i naplate
  • Aktivan rad na pronalazenju novih kupaca
  • Obilazak postojecih i potencijalnih kupaca

Nudimo:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju
  • Mogućnost postepenog napredovanja
  • Bonus sistem zasnovan na rezultatima rada
  • Adekvatna plata

Kliknite na broj ispod i pozovite nas

Kragujevačka 5 (Nikšićki put),
81000 Podgorica, Crna Gora